O nas

Specjalizujemy się w cięciu i wierceniu techniką diamentową oraz rozbiórkami technicznymi i wyburzeniami. Precyzja i jakość doskonałego cięcia w każdym czasie.

9

15 lat doświadczenia

Posiadamy doświadczenie zdobyte na realizacjach w Polsce i za granicą.

Skontaktuj się z nami.

Specjalizujemy się w wierceniu w betonie techniką diamentową oraz cięciu betonu zbrojonego piłami diamentowymi. Nasze doświadczenie zdobyliśmy w ciągu 15 ostatnich lat na budowach w Anglii, Irlandii, Holandii oraz Polski. Cechuje nas zachowanie wszelkich standardów bezpieczeństwa podczas wykonywanych robót, jakość, precyzja oraz bezcenne doświadczenie.  Realizujemy zlecenia na terenie całej Polski.

Oferujemy naszym klientom szereg usług w zakresie wiercenia i cięcia betonu i żelbetonu, dostosowanych specjalnie do branży budowlanej i remontowej. Świadczymy usługi w sposób profesjonalny i kompleksowy, przy użyciu nowoczesnego sprzętu o najwyższej jakości. Zapewniamy specjalistyczną obsługę  branży budowlanej, inżynierii lądowej, drogowej oraz kolejowej, mostów, tuneli.

Czym jest technika diamentowa? Technikę diamentową cechuje użycie specjalistycznych pił diamentowych oraz wiertnic koronnych które posiadają bardzo odporne na ścieranie segmenty diamentowe. Można w ten sposób ciąć i wiercić w naturalnych materiałach skalnych , granicie, marmurze, piaskowcu jak i sztucznie wytworzonych czyli  w betonie zbrojonym, żelbetonie, asfalcie, cegle i różnego rodzaju materiałach budowlanych.

Dzięki technologii i jakości takich maszyn wykonywane nimi prace zawsze są na najwyższym poziomie. Sprzęt ten posiada specjalny system chłodzenia wodą tarcz i wierteł diamentowych, który umożliwia bezudarowo i bezpyłowo ciąć wszystkie powierzchnie i krawędzie, które są zawsze równe, gładkie i czyste. Dodatkową zaletą techniki diamentowej jest krótki czas realizacji wykonywanych prac, niski poziom hałasu oraz zapylenia.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24h na dobę 7 dni w tygodniu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania oraz dokonamy bezpłatnej wyceny.

Nasze usługi

9

Cięcie w betonie, żelbetonie techniką diamentową

Cięcie na mokro i sucho techniką diamentową.

Więcej >>

9

Wiercenie techniką diamentową

Wiercenie otworów w betonie w zaawansowanej technice w krótkim czasie.

Więcej >>

Rozbiórki Techniczne
9

Rozbiórki techniczne - wyburzenia

Usługi rozbiórek technicznych i wyburzeń przy użyciu wyspecjalizowanych robotów.

Więcej >>